Porównanie

Atom Bank vs ZEN.COM

Dwa neobanki porównane pod kątem sentymentu klientów, ocen w sklepach i regulacji.

Najlepszy: sentyment
Atom Bank
Najlepszy: oceny
Atom Bank
Najlepszy: jakość aplikacji
Atom Bank
Najlepszy: liczba ocen
Atom Bank
Atom Bank
sentyment
Google Play
App Store
Trustpilot
Zobacz Atom Bank →
ZEN.COM
sentyment
Google Play
App Store
Trustpilot
Zobacz ZEN.COM →
Sentyment klientów
Sentyment NeoBase
96
NAJLEPSZY
92
Oceny w sklepach
Trustpilot
4.8
20 869 ocen
NAJLEPSZY
4.6
7042 oceny
Google Play
4.7
19 704 oceny
NAJLEPSZY
4.5
48 934 oceny
App Store
4.8
69 098 ocen
4.8
22 424 oceny
Łącznie ocen
110K
NAJLEPSZY
78K
Obsługa i responsywność
Opinie 1-gwiazdkowe
2.3%
NAJLEPSZY
16.2%
Odpowiedzi na opinie
95%
98%
NAJLEPSZY
Typowy czas odpowiedzi
~6 dni
~17 godzin
NAJLEPSZY
Obsługiwane rynki
1
29
NAJLEPSZY
Firma
Założono
2013
-
Kraj
🇬🇧 Wielka Brytania
🇵🇱 Polska
Siedziba
Durham, United Kingdom
Warsaw, Poland

Ostatnie doniesienia

Publikacje zebrane w ostatnich 90 dniach: 8 dla Atom Bank, 2 dla ZEN.COM. Bez punktacji - liczba wzmianek mówi, jak często o marce piszą, a nie czy radzi sobie dobrze.

Atom Bank
ZEN.COM

Atom Bank vs ZEN.COM: werdykt

Atom Bank i ZEN.COM to dwa neobanki śledzone przez NeoBase. Oto jak wypadają w sygnałach, które mierzymy - sentyment klientów, oceny w sklepach oraz, dla giełd, regulacja MiCA.

Atom Bank prowadzi w złożonym wskaźniku sentymentu NeoBase, 96 do 92 na 100.

Atom Bank ma wyższe oceny aplikacji w Google Play i App Store.

Atom Bank zbiera mniej najgorszych ocen: 2.3% opinii na Trustpilocie to jedna gwiazdka, wobec 16.2% u ZEN.COM.

Spośród 8 śledzonych metryk Atom Bank wygrywa w 5.

Jak wybierany jest zwycięzca?
Dla każdej metryki bierzemy wyższą wartość - wyższy sentyment NeoBase, wyższą ocenę w sklepie, więcej ocen oraz autoryzację MiCA zamiast jej braku. Brakujące dane nie są liczone.
Skąd pochodzą dane?
Oceny i sentyment agregujemy z Trustpilot, Google Play i App Store; regulację z oficjalnego rejestru MiCA ESMA. Wyniki aktualizują się co tydzień.
Czy mogę porównać inne {type}?
Tak - otwórz dowolne dwa profile ({type}) z katalogu, aby zbudować porównanie obok siebie.

← Wszystkie neobanki

NeoBase to niezależna platforma informacyjna, niepowiązana z porównywanymi markami. Dane są orientacyjne i zmieniają się w czasie.