Porównanie

Bit2Me vs Bull Bitcoin

Dwa giełdy kryptowalut porównane pod kątem sentymentu klientów, ocen w sklepach i regulacji.

Najlepszy: sentyment
Bull Bitcoin
Najlepszy: oceny
Bull Bitcoin
Najlepszy: jakość aplikacji
Bull Bitcoin
Najlepszy: liczba ocen
Bit2Me
Najlepszy: regulacja
Bit2Me
Bit2Me
sentyment
Google Play
App Store
Trustpilot
Zobacz Bit2Me →
Bull Bitcoin
sentyment
Google Play
App Store
Trustpilot
Zobacz Bull Bitcoin →
Sentyment klientów
Sentyment NeoBase
79.9
91.7
NAJLEPSZY
Oceny w sklepach
Trustpilot
3.9 ★
2481 ocen
4.8 ★
351 ocen
NAJLEPSZY
Google Play
4.2 ★
8899 ocen
4.8 ★
112 ocen
NAJLEPSZY
App Store
4.5 ★
3823 oceny
5.0 ★
13 ocen
NAJLEPSZY
Łącznie ocen
15K
NAJLEPSZY
476
Obsługa i responsywność
Opinie 1-gwiazdkowe
14.2%
2.3%
NAJLEPSZY
Odpowiedzi na opinie
99%
100%
Typowy czas odpowiedzi
~4 dni
NAJLEPSZY
~5 dni
Firma
Założono
2014
-
Kraj
🇪🇸 Hiszpania
-
Siedziba
Spain
-
Status
active
-
Regulacja MiCA
Licencja MiCA
✓ Tak
NAJLEPSZY
✓ Tak
Regulator
CNMV
AMF
Licencjonowane usługi
7 usług
NAJLEPSZY
1 usługa

Ostatnie doniesienia

Publikacje zebrane w ostatnich 90 dniach: 29 dla Bit2Me, 4 dla Bull Bitcoin. Bez punktacji - liczba wzmianek mówi, jak często o marce piszą, a nie czy radzi sobie dobrze.

Bit2Me

Brak zebranych doniesień.

Bull Bitcoin

Bit2Me vs Bull Bitcoin: werdykt

Bit2Me i Bull Bitcoin to dwa giełdy kryptowalut śledzone przez NeoBase. Oto jak wypadają w sygnałach, które mierzymy - sentyment klientów, oceny w sklepach oraz, dla giełd, regulacja MiCA.

Bull Bitcoin prowadzi w złożonym wskaźniku sentymentu NeoBase, 91,7 do 79,9 na 100.

Bull Bitcoin ma wyższe oceny aplikacji w Google Play i App Store.

Bull Bitcoin zbiera mniej najgorszych ocen: 2.3% opinii na Trustpilocie to jedna gwiazdka, wobec 14.2% u Bit2Me.

Oba są autoryzowane w ramach unijnego reżimu MiCA i figurują w rejestrze ESMA.

Spośród 9 śledzonych metryk Bull Bitcoin wygrywa w 5.

Jak wybierany jest zwycięzca?
Dla każdej metryki bierzemy wyższą wartość - wyższy sentyment NeoBase, wyższą ocenę w sklepie, więcej ocen oraz autoryzację MiCA zamiast jej braku. Brakujące dane nie są liczone.
Skąd pochodzą dane?
Oceny i sentyment agregujemy z Trustpilot, Google Play i App Store; dane regulacyjne pochodzą z oficjalnego rejestru MiCA ESMA. Wyniki aktualizujemy co miesiąc.
Czy mogę porównać inne {type}?
Tak - otwórz dowolne dwa profile ({type}) z katalogu, aby zbudować porównanie obok siebie.

← Wszystkie giełdy kryptowalut

NeoBase to niezależna platforma informacyjna, niepowiązana z porównywanymi markami. Dane są orientacyjne i zmieniają się w czasie.